Strona główna

Kim jesteśmy

Orgon

Orgonit

Chembuster

Polecane strony

Kontakt/więcej informacji

 
ORGON
ORGONIT
CHEMBUSTER
ORGON-POLSKA
 
 
 

Rose of Sharon: "Cenne porady odnośnie budowy chembustera"

 
 
 
Uważam, że energia Orgonu działa, ponieważ
(fragmenty ze strony Rose of Sharon)

1) Gdy zakupiłem trzy kryształy górskie o łącznej masie 4,5kg (1 - 2,4kg, 2 - 1,6kg, 3 - 0,5kg) i postawiłem je na balkonie, przy 100 procentowym zachmurzeniu (czarno-szare chmury), to już po kilku minutach zaczęły robić się niebieskie prześwity tuż nad moim blokiem! Po 30-60 minutach była już na niebie widoczna spora niebieska dziura (moja mama jest świadkiem tego zjawiska - oboje w tym czasie akurat musieliśmy wyjść przed blok i było to widać bardzo wyraźnie -> po bokach od niebieskiej dziury były szaro-białe chmury bez żadnych prześwitów). Po 2-3 godzinach niebo było bardzo dobrze widoczne, a chmur praktycznie nie było. Znikanie chmur może być spowodowane eliminacją nagromadzonej się w nich dużej ilości negatywnej energii (DOR).

2) Gdy szedłem odebrać chembustera (którego robiłem u kolegi, który mieszka kilka kilometrów ode mnie) to przez cały czas mojej podróży niebo było w 100% pokryte biało-szarymi chmurami. Nigdzie nie było widać ani kawałeczka niebieskiego nieba! Co ciekawe, gdy wziąłem z jego podwórka chembustera i odszedłem z nim może z 30 metrów od jego domu, to zauważyłem na niebie dwa niebieskie prześwity (jeden większy i drugi mniejszy). Gdy wracałem do domu wciąż było 100 procentowe zachmurzenie, więc trudno tu mówić o jakimś przypadku. Na dodatek mojemu koledze śniło się
(w nocy po zrobieniu "działa"), że chembuster wypalił dziurę w niebie, a samoloty szybko latały, aby ją załatać, ale nie dawały rady.

3). Gdy zakupiłem "chembustera mini" ze sklepu internetowego (LINK!) i zamontowałem go na swoim balkonie, to jeszcze tej nocy miałem ciekawy sen. Znajdowałem się na balkonie i zauważyłem, że leci samolot, który wypuszcza chemtrails. Tam gdzie była biała smuga znajdowała się również czarna smuga zrobiona z czarnej, negatywnej energii (DOR). Nagle zobaczyłem jak "chembuster mini" wsysa z nieba do środka rury ową energię i niebo zostało pozbawione energii DOR. Mnie osobiście mocno przekonuje ten sen.

4). Na pewno takich przykładów można by podać więcej, ale podałem tylko te najbardziej mnie przekonywujące. Było jeszcze wiele razy tak, że niebo nad moim blokiem się w bardzo ładny sposób rozjaśniało z wszelkich chmur. Niemniej jednak chembuster nie ma za zadanie eliminowania chmur, tylko eliminację negatywnej energii, która znajduje się w powietrzu -> często gdy energia DOR jest eliminowana, to i chmury, które były nią nasączone, znikają lub się zmniejszają -> przynajmniej jakoś tak to widzę.


Dodatkowe informacje
(pytanie/odpowiedź)

1. Kto wymyślił działo orgonowe?
Odp. Wilhelm Reich

2. Kim był Wilhelm Reich?
Odp. Urodził się we wsi Dobrzanica, powiat Przemyślany, województwo tarnopolskie, wówczas zabór austriacki. Jego ojciec, Leon, był bogatym chłopem pochodzenia żydowskiego, matką Cecylia z domu Roniger.

Po służbie w wojsku w czasie I wojny światowej wstąpił do Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Wiedeńskim, którą ukończył w 1922. W czasie studiów (w 1920) spotkał Zygmunta Freuda. Od tego momentu udzielał się w pracach młodego jeszcze ruchu psychoanalitycznego. Jego szczególne zainteresowanie wzbudziła kwestia energii psychicznej i teoria libido. Pracował nad problemem napięcia związanego z niezaspokojeniem popędu seksualnego oraz z funkcją orgazmu. Prace te doprowadziły go do sformułowania teorii o energii życiowej, którą nazwał orgonem. Odkrył też biony. Wprowadził również technikę autoklawowania, by oddzielić biony od pozostałych cząstek (chilomikronów).

W 1933 opuścił faszystowskie Niemcy i kontynuował swoją pracę w Norwegii (do września 1939). Następnie udał się
do USA. Tam w Forest Hill w stanie Nowy Jork założył swoje laboratorium. Później przeniósł się do Rangeley w stanie Maine. Jako były członek Komunistycznej Partii Niemiec pozostawał w kręgu zainteresowań FBI. W 1954 został oskarżony o prowadzenie nielegalnych badań. Z uwagi na to, że odmówił stawienia się przed sądem w charakterze oskarżonego, wyrok obligujący go do zaprzestania działalności został wydany zaocznie. Nie zastosował się do decyzji sądu i został w maju 1956 w rozprawie sądowej skazany na 2 lata więzienia. Wtedy to również, skonfiskowano wszystkie jego dzieła, z domu wydawniczego, po czym zostały one spalone w nowojorskiej spalarni. Zmarł, prawdopodobnie na serce, 3 listopada 1957 w więzieniu federalnym w Lewisburgu w stanie Pensylwania. Nie można jednak wykluczyć zabójstwa.

3. Kto to Don Croft?
Odp. Obecnie żyjący człowiek który kontynuuje prace Wilhama Reicha lecz zmodyfikował jego działo dodając do niego kryształy górskie itd. Konstrukcja opisana w tym poradniku opiera się właśnie na jego wskazówkach.

4. Czym są skróty POR i DOR?
Odp.
POR - pozytywny orgon (Positive Orgone Radiation)
DOR - śmiertelny/negatywny orgon (Deadly Orgone Radiation)

5. Czy działo orgonowe jest bezpieczne dla człowieka?
Odp. To zależy, czy będziemy się wzorować na konstrukcji Wilhama Reicha, czy Dona Crofta. Wilhelm Reich stawiał
np swoje działa na wodzie i w ten sposób odprowadzał negatywny DOR, a konstrukcje Dona Crofta są wyposażone
w kryształy górskie, które służą do tego samego celu. Ogólnie rzecz ujmując, konstrukcje Wilhelma Reicha były znacznie bardziej niebezpieczne... podobno dotknięcie rur (podczas pracy urządzenia) mogło skończyć się poważną utratą zdrowia (negatywny DOR przechodził na człowieka?), a w urządzeniach Dona Crofta nie występuje ten efekt. Obecnie zdecydowanie więcej ludzi kieruje się konstrukcją Dona Crofta.

6. Czy chembuser to oryginalna nazwa urządzenia?
Odp.
Nie. Prawidłowa nazwa to "orgonite cloudbuster", ale ze względu na to, że to urządzenie tak dobrze działa na "chemtrails" jest przez wielu nazywane "chembusterem".

7. Czy chembuster działa w mieszkaniu, czy musi mieć przestrzeń otwartą?
Odp.
W mieszkaniu działa, ale nie tak skutecznie jak na dworze (najlepiej działa na otwartym, nie zamieszkałym terenie!). Z pewnością dobrym miejscem do "zamontowania" chembustera będzie działka, ogródek itp.

8. Czy muszę jakoś odpowiednio uziemić swoje działo?
Odp.
Gdy robisz działo według wskazówek Dona Crofta (działo z kryształami górskimi) to nie jest to konieczne (sam emailowo rozmawiałem z Donem Croftem, więc mam informacje z pierwszej ręki). Niemniej jednak wiele osób zakopuje go w swoich ogródkach, co oczywiście jest dobrym pomysłem (sam bym tak zrobił jakbym miał ogródek). Niektórzy mówią, że dzięki temu podstawa jest jeszcze lepiej oczyszczana z negatywnego DOR'u (negatywnej energii).

9. Czy podstawa chembustera może być pozostawiona w wiadrze?
Odp.
Ogólnie nie powinno się trzymać chembustera w wiadrze! Radzę natychmiast pozbyć się wiadra! a w szczególności jeżeli jest zrobione z metalu! (plastikowe wiadro jest również akumulatorem Orgonu, więc nie zaburza funkcjonowania chembuistera - przypis Orgon-Polska)

10. Czy chembuster może mieć zamontowane miedziane kolanka (na końcówki rur) pod kątem 45 stopni, aby nie wpadał do nich deszcz oraz aby celował "orgonem" w inny rejon nieba niż prosto w górę?
Odp.
Nie zaleca się takiego kombinowania. Lepiej trzymać się sprawdzonych metod, czyli proste rury bez żadnych kolanek czy zatyczek przed deszczem.

11. Gdy napada wody do rur, to czy trzeba ją usunąć, czy może być kryształ zalany wodą?
Odp.
Można wylewać, ale nie jest to konieczne. Ogólnie woda w rurkach moim zdaniem nie wpływa negatywnie na działanie urządzenia... ja osobiście nic z tym nie robie...

12. Jak czyścic kryształy?
Odp.
Dobrze jest zakopać kryształy na 7 dni w ziemi, a następnie wyjąć je i obmyć wodą. Inną metodą oczyszczania jest wsadzenie ich na 7 dni do wody z solą. Po upływie tego czasu wyjmuje się je i opłukuje zimną wodą. Następnie wycieramy je ściereczką lnianą lub bawełnianą, która będzie służyć tylko i wyłącznie do tych celów (tak samo jak miska, w której je czyściliśmy)! Oczyszczanie mentalne oraz programowanie kryształów również jest wskazane. Warto, aby po oczyszczeniu nasz kryształ dobrze wiedział jakie jest jego zadanie (czyszczenie "nieba"). (polecamy link do artykułu o oczyszczaniu i  programowani kryształów: TUTAJ - przypis Orgon-Polska)

13. Czy chembuster musi mieć 6 rur?
Odp.
Nie musi, ale jest to najpopularniejszy typ chembustera. Na pewno dobrym rozwiązaniem są też chembustery jedno rurowe... szczególnie jeżeli mają duże fi rury...

Dobry Samarytanin
www.vismaya-maitreya.pl