Strona główna

Kim jesteśmy

Orgon

Orgonit

Chembuster

Polecane strony

Kontakt/więcej informacji

 
ORGON
ORGONIT
CHEMBUSTER
ORGON-POLSKA
 
 
 

Informuj innych! Nie pozostawaj bierny

 
 
 
Akcja "Wlepka" przeciwko chemtrails

Wszyscy widzimy co dzieje się nad naszymi głowami.
Spryskują nas jak karaluchy, świetnie się przy tym bawiąc.
Piloci w tych samolotach oraz ci co wydają im rozkazy sądzą,
że są bezkarni. Myślą, że ujdzie im to na sucho, gdyż uważają,
że zdecydowanej części naszych obywateli plan depopulacji nie pomieści się w głowach! Jak wiemy większość społeczeństwa jest mocno hipnotyzowana przez magiczne pudło zwane telewizorem,
a usłyszeć tam o chemtrails jest praktycznie niemożliwe! A nawet jakby tak się stało (przykład księdza z Jasnej Góry: www.jasnagora.com) zostanie to wyśmiane i wmówione nam, że nie ma na to dowodów! Wystarczy obejrzeć pierwsze
z brzegu filmy takie jak "Nie rozmawiaj o pogodzie" czy "Aerosol Crimes".

Trzeba również pamiętać, że na masową skalę działają dezinformatorzy, którzy za wszelką cenę chcą ludzi zwieść
na manowce, aby nie odkryli oni czemu właściwie ta akcja spryskiwania nieba ma służyć. Będą tacy, którzy będą mówić nam, że jest to akcja mająca na celu walkę z "globalnym ociepleniem" i że niby jest to robione dla naszego dobra.
Są też tacy, którzy po prostu będą wyśmiewać i nazywać ludzi którzy znają prawdę szaleńcami od "teorii spiskowych".
Czasami dezinformatorzy będą rozpisywać się bardzo szczegółowo od strony naukowej, próbując udowodnić, że nie ma
w tych nieznikających smugach nic dziwnego i że owe smugi są czymś normalnym.
Jest mnóstwo filmików, czy artykułów, które można zaserwować takiemu agentowi, potwierdzających, że prawda leży
po naszej stronie, ale ludzie, którzy są specjalnie wysłani, aby siać zamęt, nie są skłonni do rzetelnej dyskusji.

Prawda już dłużej nie może być zatrzymywana przez macki kłamstwa. Coraz więcej ludzi budzi się ze snu i rozpoznaje prawdę, której kłamstwo nie jest w stanie zagłuszyć.
Czas najwyższy aby wziąć sprawy w swoje ręce. W czasach, w których żyjemy nałożony jest na nas obowiązek działania
i stawiania oporu złu. Bycie biernym w obecnych czasach nie spowoduje, że owy proceder się skończy. Możemy powiedzieć STOP tym opryskom i pociągnąć do odpowiedzialności ludzi, którzy za tym stoją oraz tych, którzy o tym wiedzą, mają władzę, aby przekazać informację światu, ale nic z tym nie robią! To skandal, że nasi politycy oraz media nie trąbią o tym wszem i wobec "24 godziny na dobę"!

Tak więc wzywam wszystkich do wzięcia udziału w masowym sprzeciwie przeciwko deptaniu naszej godności! Przeciwko ewidentnemu działania na naszą szkodę! Czy masz coś cenniejszego niż zdrowie? Czy obchodzi Cię los Twoich dzieci?
Czy chcesz, aby wdychały chemiczne świństwa gdy idą do szkoły? Chcesz, aby Twoje dziecko było apatyczne, osłabione, bez chęci do życia? A to przecież podstawowe objawy zatrucia ciężkimi metalami! Czy chcesz żyć w takim świecie?
Bo ja na pewno nie i jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w akcji sprzeciwu! Razem możemy bardzo dużo!


CZY TO JEST LEGALNE?
Naklejania na słupach czy przystankach jest niezgodne z Polskim prawem, ale pryskanie nas chemią jest znacznie bardziej nielegalne niż jakaś przyklejona na słup, czy przystanek naklejka! Gdyby ktoś został przyłapany na naklejaniu naklejki
w nieodpowiednim do tego miejscu, może zastać poproszony o przywrócenie owego miejsca do stanu poprzedniego,
lub zapłaci grzywnę. Nie mniej jednak są specjalne grube słupy, które służą do naklejania różnych plakatów i tam można
w pełni leganie naklejać do woli. Można też zrobić własne plakaty, aby były lepiej widoczne niż małe naklejki.

CO WARTO KUPIĆ?
Na pewno na początek musimy zakupić odpowiedni papier. Dobrym wyborem jest papier samoprzylepny uniwersalny (etykiety samoprzylepne to to samo). Warto szukać na allegro (etykiety samoprzylepne uniwersalne) lub w jakimś sklepie papierniczym.

GOTOWE WZORY DO DRUKU
1 - POBIERZ
2 - POBIERZ
3 - POBIERZ
4 - POBIERZ
5 - POBIERZ
6 - POBIERZ
7 - POBIERZ

PROCES DRUKOWANIA
W opcjach drukowania musimy zaznaczyć typ papieru: "Etykiety". To bardzo ważne,
bo w przeciwnym razie nasz wydruk będzie rozmazany.

MINI PODSUMOWANIE
Akcja "WLEPKA" to małe koszty i dobre efekty! Większość naklejek przetrwa długie tygodnie. Oczywiście, część zostanie zerwana dość szybko, ale skończy tak jedynie mały procent całości. Moją dobrą radą jest też zaopatrzenie się w papier biurowy i drukowanie po prostu "ulotek", które będziemy rozdawać przechodzącym ludziom. Szczególnie jest to dobry pomysł, gdy na niebie są chemiczne smugi, wtedy można liczyć, że procent zainteresowanych ludzi owym problemem będzie wysoki. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji informacyjnej! Czy to naklejkowej czy ulotkowej! Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Dobry Samarytanin

 

Fragmenty ze strony: http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_akcja_wlepka_przeciwko_chemtrails.html


Manifest
Manifest Michała z Wrocławia, opublikowany na stronie www.zmianynaziemi.pl

"Dzisiaj, 21.07.2012 od godziny 12:30 trwają opryski nieba nad Wrocławiem. W ciągu kilku godzin całe pokryło się charakterystyczną "mgiełką", która gęstniejąc zamienia się w chmury. Od 17:45 opryski zintensyfikowano na tyle,
że w przeciągu zaledwie 50 minut zarejestrowałem ponad 6 samolotów przelatujących w okolicy Wrocławia bez transponderów ADS-B, oczywiście zostawiających za sobą chemtraila.

Dlaczego przy tak intensywnych opryskach i spadających na ludzi, zwierzęta, rośliny, żywność i Ziemię truciznach ludzie
nie reagują w sposób zdecydowany, jednomyślnie sprzeciwiając się powyższemu?

Dlaczego wciąż trwają jałowe debaty, które kompletnie nic nie wnoszą, prócz zbędnych kłótni i marnotrawienia czasu, mieląc wciąż idiotyczne "za" i "przeciw", czy aby fakt opryskiwania nas w ogóle miał miejsce.
Ludzie obudźcie się, niezbędne jest stworzenie stosownego dokumentu od społeczeństwa dla rządzących, w którym klarownie będzie opisane, że my, ludzie myślący i świadomi wiemy co się dzieje i JAKO SPOŁECZEŃSTWO ŻĄDAMY ZAPRZESTANIA oprysków, czy tzw. "programów geoinżynieryjnych".

Największy wpływ na naszą planetę, jeżeli chodzi o temperaturę ma Słońce, a nie człowiek. Największe emisje CO2 produkuje sama Ziemia poprzez wulkany i resztę przyrody. Koncesje na emisje CO2 to największy bullshit, jaki wymyślono, by nam, "zwykłym" ludziom robić wodę z mózgów i dodatkowo opodatkować.
Kto z Was, czytelników wie, dokąd de facto trafiają pieniądze z koncesji? A jak myślicie, kto wśród ludzi ze społeczeństw tzw. rozwiniętych wie?
Skoro, zatem mamy wpływ na całe 5% całkowitej emisji CO2 do atmosfery, jaki jest zatem sens jej koncesjonowania oraz prowadzenia programów geoinżynieryjnych?

Potrzebne nam jest działanie a nie bezproduktywne gadanie. Potrzebny jest sprzeciw, jawny opór i otwieranie oczu ludziom z Waszego środowiska pracy, uczelni, szkoły, rejonu.
Im więcej ludzi będzie mieć świadomość tego, co samozwańcze "elity" chcą i robią z pozostałymi ludźmi, tym większa szansa, że masa krytyczna zostanie osiągnięta i kolejny program będzie musiał zostać zatrzymany. Przynajmniej czasowo.

Ciekaw jestem, kiedy ludzie zaczną bać się oddychać.
Działajmy, póki mamy jeszcze możliwość i szansę odzyskać swobodę oddychania, ba jak na razie mamy coraz bardziej zacieśniającą się pętlę wokół naszych szyi.
Pozdrawiam Was wszystkich."

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/glos-sprzeciwu-w-sprawie-tajnego-stosowania-programow-geoinzynieryjnych


Protesty przeciw chemtrails
Na całym świecie odbywają się manifestacje, protesty i akcje wymierzone w chemtrails. Powstają publikacje, strony opisujące ten temat, a nawet piosenki. Zapoznaj się z materiałem.

ZOBACZ FILMY