Strona główna

Kim jesteśmy

Orgon

Orgonit

Chembuster

Polecane strony

Kontakt/więcej informacji

 
ORGON
ORGONIT
CHEMBUSTER
ORGON-POLSKA
 
 
 

Problem chemtrails

 
str. 1/ 2/ 3/ 4
 
Rozwinięcie tematu

Do typowych objawów po rozpyleniu należą: spontaniczne krwawienie z nosa (po intensywniejszym oddziaływaniu…, jeździe na rowerze?), duszności, bóle głowy, zachwianie równowagi i chroniczne zmęczenie. Dochodziło również
do epidemii grypy, występowania astmy, zapaleń tkanki łącznej jak również utraty pamięci krótkookresowej. Eksperci
są zdania, że przy odpowiednim nasyceniu ‘chronionego’ obszaru skuteczność tarczy trwać może nawet rok.

Jakie są zagorżenia?
Wprowadzenie aluminium do stratosfery może doprowadzić do eksplozyjnego rozmnożenia się występujących tam nanobakterii – wykryte i zbadane w latach 60-tych przez dr. Roberta Folk, żerujące na aluminium, oddziaływanie na organizm ludzki nieznany. Ich opad na ziemię może być nieobliczalny w skutkach i prowadzić do dalszych ofiar. W związku z tym, że projekt oficjalnie nie istnieje, nie jest to problem. Również i to, że aluminium uważane jest za jedną z głównych przyczyn alzheimera. Rozprowadzanie pyłów metali w atmosferze jest zabronione wieloma konwencjami…. Główne testy projekt przeszedł nad rozległymi obszarami USA, od pewnego czasu samoloty z aluminium i barem zaczęły latać również nad Europą.

Co robi świat?
Mimo licznych stron internetowych z relacjami świadków brak jest nadal oficjalnego potwierdzenia projektu, z wyjątkiem rzadkich wypowiedzi polityków. Problem ignorowany jest przez duże media prasowe, na oficjalne zapytania do dyrekcji lotnisk lub lotniskowych biur ochrony środowiska zdaje się istnieć ogólny schemat odpowiedzi: negowanie chemtrails.
Jeżeli pytający nie ustępuje… Wyrażanie wątpliwości co do przedstawianych argumentów, ośmieszanie wypowiedzi świadków… Przyznanie wprawdzie istnienia chemtrails ale bagatelizowanie ich znaczenia… Wskazywanie na manewry wojskowe o nieznanym przeznaczeniu… Odmawianie jakiejkolwiek dalszej odpowiedzi z powołaniem na “bezpieczeństwo narodowe.”
“Chemtrails are real”, powiedział w czerwcu 2003 Dennis Kucinich, demokratyczny kandydat na prezydenta USA na publicznym wystąpieniu w sprawie chemtrails w kalifornijskim Santa Cruz. Kucinich żądał wstrzymania wszystkich projektów wojskowych w atmosferze, do których zaliczane się również sztuczne chmury. Po rozpylaniu widać na niebie liczne krzyżujące się smugi kondensacyjne, które po paru godzinach rozmazują się w białe zawiesiny i ich ślady widoczne są nawet po parunastu godzinach, natomiast niebo traci swój niebieski kolor. Rozpylanie przeciwdziała zasadniczo opadom atmosferycznym i prowadzi do suchej, chłodnej pogody pod mglistym niebem lub suchych burz z licznymi wyładowaniami atmosferycznymi… W ub.r. szczególną aktywność lotnictwa pokrywającego rasterowo niebo i występujące licznie po tych zabiegach suche burze obserwowano w północno-zachodniej Szwajcarii. Mimo tego, że całe niebo nad Bazyleją ubiegłym latem było nienaturalnie zmienione, nie zainteresowało to żadnego z głównych mediów informacyjnych.

Fragmenty ze strony:
http://lchx.wordpress.com/category/chemtrails/

źródła:
www.ipcc.ch tam “Report on Aviation and Global Atmosphere”
http://deepspace4.com, www.holmestead.ca/chemtrails/shieldproject.html www.lightwatcher.com/chemtrails/smoking_gun.html http://books.nap.edu/books/0309043867/html/index.html, www.carnicom.com/contrails.htm www.chemtrailcentral.com, www.centrexnews.com/chemtrails


Z sieci...
(fora internetowe - wybrane komentarze osób, które obserwują chemtrails od pewnego czasu i próbują temat jakoś uporządkować)

wrzesień 10, 2009 @ 3:38 pm
Tu na terenie UK, jest trochę inaczej. Z racji zauważonej zmiany, tzn. chmury te prawdziwe są bardzo nisko, więc opryski robi się nad chmurami.
Czas w jakim się smugi zamieniają w chmury to około 30 minut. Więc wielu ludzi w ogóle nie dostrzega że coś się
na niebie dzieje.
Najciekawsze są figury jakie powstają z chemtriali, najczęściej duża litera A.
Pogoda regularnie się załamuje po tym. Mam przeczucie iż Angielska pogoda z ciągłymi opadami to regulowany efekt.
Nie będę krakał, ale możliwa jest ingerencja H.A.A.R.P.a…
Zjawisko opylania to tutaj prawdziwa plaga. Już tylko wyszukuję dni gdzie sobie odpuścili.

wrzesień 25, 2007 @ 8:38 am
Zapowiadal sie piekny weekend w poludniowej Austrii w dn. 22 i 23 wrzesnia 2007; niestety blekitne niebo juz od rana zostalo zaorane samolotami pozostawiajacymi typowe chemiczne slady. Na dowod mam pare zdjec w komorce.
To zatruwanie ludzi trwalo cale dwa dni ! W poniedzialek niebo bylo spokojniejsze ale jakby pokryte cienka warstwa mleka. To byla moja pierwsza wnikliwa obserwacja.
Te same smugi widzialam wparwdzie ok. tygodnia przedtem ale dopiero w weekend nad jeziorem mialam okazje im sie przypatrzec. To jest gorsze od Czernobyla i od wojny, bo od tego nie ma ucieczki. Wlasciwie to przeciez mozna smialo powiedziec ze jestesmy w trakcie III wojny swiatowej: wojny przeciw ludzkosci i jej prawom do egzystecji, ktora jest prowadzona przez zbrodnicze rzady, sprzedane zbrodniczym lobby …

02:00 AM on 09/20/2009 Flag Quote & Reply
U mnie to samo. Jest niedziela, około 10:00, wstaje i idę na spacer a tu masakra - pełno smug, nawet nie widzę ładu w tej pajęczynie. Teraz (11:30) już większość się rozpłynała, czasami jeszcze jakiś samolot przeleci.
Niby normalne, ale... mieszkam w bardzo małej miejscowości (do 10 tyś mieszkańców), w Małopolsce, w powiecie Gorlickim.

Wto Wrz 22, 2009 10:56 pm
POZNAŃ,GNIEZNO, MUROWANA GOŚLINA, SWARZĘDZ - jadą od miesięcy na całego!
Nie mam czasu powklejać wszystkich zdjęć jakie zrobiłem, ale jest to totalne szaleństwo!
Smugi krzyżują się na ogół bezpośrednio nad miastami, a najbardziej intensywne rozpylanie odbywa się bardzo wczesnym rankiem.
Zastanawia mnie czy:
- normalne jest aby trasy przelotów samolotów krzyżowały się tak intensywnie nad dużymi aglomeracjami?
- dlaczego w tym samym momencie, na tym samym obrębie nieba jeden samolot pozostawia smugę, a lecący obok NIE!;
- dlaczego w tygodniu niebo potrafi być dosłownie poprzecinane smugami, a często w niedziele niebo jest czyste?
(przecież ruch lotniczy jest taki sam bez względu na dzień tygodnia! );
- kto sprawuje kontrolę nad przestrzenią powietrzną w naszym województwie?
- czy ktokolwiek próbował zadać takiej instytucji pytania dotyczące Chemitrials?

Śro Wrz 23, 2009 7:16 pm
No właśnie widzę że zaczynamy dochodzić do pewnych wniosków, coraz więcej osób zaczyna obserwować tą zagadkowa sprawę. Z moich obserwacji nad Poznaniem mogę powiedzieć jak to wygląda:
(1) Od 5-7 samoloty robią smugi po tym samoloty zostawiają normalne smugi znikające zaraz za samolotem później dopiero ok 17-18 zaczynają się znowu pojawiać.
(2) Jeżeli niema od rana są ok 12 i do końca dnie już nie widać ale to może dlatego że przeważnie zawsze następuje pogorszenie pogody i są chmury
(3) czasami jest tak że niema cały dzień nic i jest czyste niebo ale wieczorem i aż do godzin nocnych widać dużą ilość samolotów które najczęściej mrugają białym światłem a rejsowe zawsze maja zielone, czerwone i zawsze po takiej nocy jest gęsta rano warstwa chmur

itd itp...


ZOBACZ FILMY

 
 
   
 

poprzednia strona

następna strona